top of page

ЗАХИЩЕНА МЕРЕЖА
СУПУТНИКОВОГО ЗВʼЯЗКУ

Послуги захищеної виділеної відомчої мережі MPLS з використанням супутникових терміналів та наземних хабів STARMOD™ для доступу до захищених центрів обробки даних.

Послуги STARMOD™ MPLS надають можливість організації захищених каналів швидкістю від 1Мбіт/с та вище для територіально розподілених та мобільних обʼєктів.

Організація побудови комплексної системи захисту інформації інформаційно-телекомунікаційної системи з урахуванням вузів доступу до захищеної мережі.

Звертайтесь до наших фахівців Starmod

Ми скоро зв'яжемося з вами

STARMOD - ЦЕ МОБІЛЬНІСТЬ

головний офіс

м.Київ

Броварський проспект 3A

пошта

телефон

Ласкаво просимо до світу надшвидкісного Інтернету у вашому автомобілі разом із Starmod! Ми спеціалізуємося на виробництві спеціальних систем модифікації для передових систем Starlink, які забезпечують можливість їх установки на транспортний засіб. Starmod дозволяє отримати доступ до високошвидкісного Інтернету в мобільних умовах.


З Starlink в автомобілі від Starmod ви отримуєте:

  • 1. Надійний монтаж Starmod на даху

  • 2. Якісна та універсальна система живлення

  • 3. Підключення до internet скрізь і завжди

  • 4. Велика швидкість доступу до мережі

  • Starmod дозволяє швидко встановити Starlink на дах автомобілю з використанням спеціальних магнітів чи за необхідністю, з використанням стаціонарної системи кріплення, яка витримує будь-які навантаження

  • Наші експерти забезпечать швидку та професійну установку стаціонарної системи Starmod на вашому автомобілі

  • ​Starmod не є представником Starlink чи SpaceX але створює якісні продукти перевірені часом, військовими і державними установами задля перемоги

 

Звертайтеся до Starmod сьогодні і підкажіть свій автомобіль до світу безмежних можливостей з Starlink!

bottom of page