top of page

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Мета та обсяг цієї Політики конфіденційності

Ця Політика приватності описує методи збору особистої інформації через цей Сайт.

Ваш доступ до цього Сайту та всі комунікації між вами та нами регулюються цією Політикою приватності та чинним законодавством. Ви можете переглядати цей сайт, не розкриваючи свою особисту інформацію. Однак більшість наших послуг вимагають надання особистої інформації. Надаючи особисту інформацію, ви прямо погоджуєтеся на збір, використання, розкриття та збереження вашої особистої інформації, як описано в цій Політиці приватності, яка стосується обробки нами ваших особистих даних або особистої інформації, яка може бути зібрана, коли ви перебуваєте на Сайті та користуєтеся послугами Сайту.
Під час використання Сайту вас можуть попросити надати особисту інформацію. Надаючи особисту інформацію, ви прямо погоджуєтеся на збір, використання, розкриття та збереження вашої особистої інформації, як описано в цій Політиці приватності.
Використовуючи або відвідуючи цей Сайт або купуючи Товари, вказані на Сайті, ви прямо погоджуєтеся дотримуватися наведених нижче Політик та Публічної оферти, а також усіх відповідних законів, розпоряджень та нормативних актів. Ви заявляєте, що маєте право укласти цю обов’язкову угоду.


Особиста інформація, яку ми збираємо
Ми збираємо особисту інформацію, яку ви добровільно надаєте нам, коли ви отримуєте доступ до наших послуг і використовуєте їх, взаємодієте з нами або листуєтеся з нами.
Коли ви заходите на Сайт або використовуєте їм ми автоматично збираємо інформацію про ваш візит, зокрема:

  • Інформація журналу: ми збираємо інформацію про використання вами Сайту, включаючи тип браузера, який ви використовуєте, час доступу, переглянуті сторінки, вашу IP-адресу та сторінку, яку ви відвідали до того, як перейшли на наш сайт;

  • Інформація про пристрій: ми збираємо інформацію про комп’ютер або мобільний пристрій, який ви використовуєте для доступу до нашого сайту, включаючи модель обладнання, операційну систему та версію, унікальні ідентифікатори пристрою та інформацію про мобільну мережу.


З якою метою ми обробляємо ваші персональні дані
Ми обробляємо ваші персональні дані на наступних правових підставах:

  • Виконання замовлень: ми обробляємо вашу загальну інформацію, платіжну інформацію, соціальну інформацію та електронні ідентифікатори, щоб надавати наші послуги вам як замовнику.

  • Юридичні зобов’язання: ми зобов’язані зберігати певну загальну інформацію та платіжні дані в наших записах для податкових органів, як-от дані рахунку-фактури, дані банківського рахунку, номер телефону та вашу країну проживання.

  • Законний інтерес: обробка загальної інформації, соціальної інформації та електронних ідентифікаторів для запису дій користувачів з метою виявлення та запобігання незаконному використанню облікового запису та послуг. Щоб виконати наші податкові зобов’язання, ми обробляємо різні (особисті) дані, щоб визначити, де відбулася транзакція (і, отже, ПДВ підлягає сплаті), а саме країну проживання, надану вами, вашу IP-адресу, префікс вашого номера телефону, код країни вашого IBAN і країни події.


Термін зберігання ваших персональних даних
Наша політика полягає у зберіганні та обробці персональних даних, необхідних для надання вам найкращого сервісу. Ми не зберігаємо та не обробляємо персональні дані, які не використовуємо. Ми зберігаємо персональні дані до тих пір, поки вони нам потрібні для цілей, викладених нижче:

  • Персональні дані зберігаються в наших бухгалтерських документах для податкових органів щонайменше 10 років після того, як ви придбали на нашому Сайті;

  • Особисті дані, які ми обробляємо для запобігання шахрайству (користувачів, які вчинили), ми зберігаємо щонайменше 5 років після вашого останнього входу в систему.

Ми зберігаємо всі інші особисті дані, які використовуються в контексті вашого облікового запису, протягом 36 місяців після вашого останнього входу. Через 36 місяця ми перенесемо ваш обліковий запис і особисті дані, якщо ваш обліковий запис залишиться неактивним. Ми також видалимо ваші особисті дані після видалення вашого облікового запису.


Ваші права на захист персональних даних
Кожен користувач має право на:
Право на виправлення — ви маєте право вимагати від нас виправлення будь-якої інформації, яку ви вважаєте неточною. Ви також маєте право вимагати від нас доповнити інформацію, яку ви вважаєте неповною.
Право на видалення — ви маєте право вимагати видалення ваших персональних даних за певних умов.
Право на обмеження обробки — ви маєте право вимагати обмеження обробки ваших персональних даних за певних умов.
Право на заперечення проти обробки — ви маєте право заперечити проти обробки ваших персональних даних за певних умов.

 

Якщо у Вас є запитання щодо цієї Політики або якщо ви бажаєте скористатися своїми правами згідно із законом, то будь ласка, звертайтеся до нас:
go@starmod.eu

bottom of page